Okowity Podole Wielki i AleBrowar

Gorzelnie Podole Wielkie i AleBrowar dzieli tylko 20 km. oczywistym więc było, że nasza współpraca to tylko kwestia czasu. Na początku maja zaprezentowaliśmy Wam owoc tego mariażu- trzy okowity oparte na naszych kultowych piwach.

Zagotowaliśmy Crazy Mike’a, legendę polskiej piwnej rewolucji! Okowita z tego double IPA, pochmielonego jak na AleBrowar przystało, aż buzuje aromatem. Nos to prawdzie bokserskie uderzenie cytrusów, kwiatów i chmielu. W ustach przepiękna owocowa słodycz świetnie zbalansowana goryczkowym finiszem. Chociaż Okowita z Hard Bride to jedyna dama w tym zestawieniu, gwarantujemy, że rozłoży na łopatki niejednego faceta! Podobnie jak w przypadku tego American Barley Wine, destylat posiada należyty ciężar. W aromacie i smaku dominują nuty toffi, miodu i słonego karmelu. Szykujcie kubki smakowe! Imperial Smoky Joe ma czarne serce. Nie inaczej jest z okowitą z tego stouta. W aromacie przydymiony, wędzony, z nutą bananową. W smaku dominują kawa, gorzka czekolada. W prawdziwie męskim finiszu spodziewajcie się ciemnego karmelu i owoców w gorzkiej czekoladzie!

Okowity Podole Wielki i AleBrowar

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Close
AleBrowar

CZY UKOŃCZYŁEŚ 18 LAT?

tak nie